Jaki wpływ na Twoje życie mają kwadry księżyca?

Wpływ na życie kwadr księżyca

Znaczenie pełni

Istnieją 4 podstawowe fazy księżyca: nów, pierwsza kwadra, pełnia księżyca oraz ostatnia kwadra. Wśród ludowych wierzeń szczególne istotnie było znaczenie pełni. Nie bez powodu wilki w bajkach wyją właśnie do księżyca w pełni. Wierzy się, że to właśnie wtedy granica między światem śmiertelnym i nieśmiertelnym staje się wyjątkowo łatwa do przekroczenia. Wtedy też u zwykłych ludzi można zaobserwować niecodzienne znaki, takie jak niespożytkowana ilość energii czy wahania nastrojów. Według niektórych wyjątkowe jest też znaczenie nowiu, który może być odzwierciedleniem nowego cyklu księżyca, a więc narodzin nowego życia. Jest to dobry moment np. na radykalne zmiany.

Wróżenie i pełnia

Księżyc od początków ludzkości stanowił punkt odniesienia. Wyjątkowy niepokój wzbudzało zwłaszcza zaćmienie księżyca. Kiedyś postrzegano je jako karę za grzechy śmiertelników. Starożytni mieli swoje sposoby, aby poczuć się bezpiecznie. Często podczas zaćmienia zbierano się, krzyczano i robiło jak największy hałas, który miał odstraszyć gości z zaświatów.

Pełnia – kwadra po pierwszej kwadrze – była momentem, w którym dochodziło do zdarzeń trudnych do racjonalnego i logicznego wytłumaczenia. Dlatego też wróżenie i księżyc są ze sobą nierozerwalnie połączone. Jednak czytanie ich znaczenia jest dla większości ludzi sztuką niezgłębioną. Nieliczne osoby, takie jak Jasnowidz Amala, są w stanie odkryć przed nami karty przyszłości.

Przyszłość odbija się w księżycu

Według Jasnowidz Amali najczytelniejsze znaki dotyczące przyszłości człowieka daje kwadra po pierwszej kwadrze. Jak sama mówi: przyszłość i księżyc to jedno. Wróżba z fazy księżyca może być niezwykle cennym drogowskazem, gdy przebywamy na życiowym rozdrożu. Jednak każda z faz księżyca może dostarczyć innych informacji o nas samych. Istnieją uzasadnione przypuszczenia, że pierwsza kwadra księżyca sprzyja szczególnie nauce nowych umiejętności – np. nauce języków obcych.

Skomentuj jako pierwszy! w "Jaki wpływ na Twoje życie mają kwadry księżyca?"

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*