Oczyszczanie z negatywnej energii? Czy to możliwe?

Oczyszczanie

Oczyszczanie z negatywnej energii?

Bywa tak, że po czyjejś wizycie czujemy że nasze samopoczucie się pogorszyło, czujemy się źle, odczuwamy  jego negatywną energie. Choć wszystko jest na swoim miejscu atmosfera jest ciężka, duszna, nie do wytrzymania. W takiej sytuacji warto przestrzeń oczyścić. Chodzi tu o oczyszczenie energetyczne. Najlepiej wykonać taki rytuał od razu po wizycie takiej osoby.

Oczyszczanie energetyczne zmienia całkowicie atmosferę mieszkania i później już tylko od nas zależy czy my sami nasycimy wnętrze ponownie takimi samymi wydarzeniami, słowami i myślami. Aby podtrzymać zdrową atmosferę mieszkania można posłużyć się  palącymi świecami. Ogień świec jonizuje powietrze, podtrzymuje ognisko domowe. Nie można o tym zapomnieć szczególnie w obecnych czasach, kiedy ludzie są rozdrażnieni, kłótliwi i rozgoryczeni życiem. Negatywna energia nie bierze się znikąd. Sami mozolnie ją produkujemy lub przynosimy do domu z pracy lub po wizycie u nie zawsze szczerych znajomych.

Pomieszczenie możemy oczyścić sami lub skorzystać z pomocy specjalisty.

Najlepszy do oczyszczania jest ogień. Do tego potrzebujemy świecę, warunek jest taki, że świeca musi się wypalić do końca, a niedopalone resztki lub sreberko, w którym się znajdowała (np. po świecy tzw. podgrzewacza) trzeba od razu wyrzucić poza dom a najlepiej zakopać do ziemi. Wtedy mamy sto procent pewności że oczyszczenie przyniesie oczekiwany efekt. Zapalając świecę wypowiadamy intencje w jakiej intencji jest palona np. 

„Oczyszczam lub proszę o oczyszczenie mieszkania z wszelkiej nagromadzonej złej energii”. Preferowany do oczyszczania jest biały kolor świecy, ale fioletowy tez doskonale da sobie radę

Drugim prostym sposobem na oczyszczanie pomieszczenia jest także okadzanie go kadzidłem najlepiej z białej szałwii, suszone gałązki rośliny podpalamy i kiedy zacznie się dymić, oczyszczamy pomieszczenie, największą uwagę zwracając na kąty. Palonym kadzidełkiem z szałwii poruszamy przeciwnie do ruchów wskazówek zegara.

Zaczynamy od pierwszego pomieszczenia, które znajduje się po prawej stronie od drzwi wejściowych i kończymy oczyszczanie na drzwiach. Na koniec należy zapalić w domu białą święcę. To bardzo silnie oczyszczający rytuał. Po rytuale, dokładnie sprzątamy popiół, jeśli się nam wysypał, wietrzymy pomieszczenie i zapalamy białą świecę i dajemy się jej wypalić do końca.

Po dokładnym okadzeniu i wywietrzeniu całego mieszkania, warto zapalić kadzidło o słodkim aromacie, aby zaprosić do naszej przestrzeni pozytywną i lekką energię. Do tego celu idealne jest kadzidło o zapachu wanilii, anyżu czy jaśminu.

Trzeci sposób oczyszczania pomieszczeń z niepożądanej energii to zwykła kuchenna sól. Rozsypujemy sól na podłodze we wszystkich pomieszczeniach mówiąc, że oczyszczamy mieszkanie. Po kilku minutach zamiatamy podłogi i wyrzucamy zmiotki, najlepiej poza mieszkanie. Jeśli nie mamy innej możliwości to do kosza, ale kosz jak najszybciej powinien być opróżniony do śmietnika.

Czwarty sposób, jest to metoda dzwonka – w każdym kącie mieszkania dzwonimy dzwonkiem. Najlepiej do tego nadają są dzwonki mosiężne lub szklane (kryształowe).

Wszystkie cztery sposoby można stosować osobno – wybrać jeden – najlepszy dla nas. Można również stosować wszystkie razem jeśli czujemy, że w naszym domu nagromadziło się dużo złej energii.

Biała szałwia – zastosowania. Oczyszczanie domu, pomieszczeń, czakr, aury i swojej osoby. Przedstawiamy najlepsze sposoby na oczyszczanie białą szałwią lub plastrami turmalinowymi.

Ludzkość od wieków praktykuje różne metody oczyszczania domu ze złych energii. Starodawne przekazy mówią o rytuałach i przedmiotach magicznych, które wspomagają ten proces. Niektórzy stosują nawet oczyszczanie domu solą, jako swoją sprawdzoną metodę. Dziś zapoznam Was z metodą którą znam i wyjaśnię jak przeprowadzić oczyszczanie, żeby było skuteczne.

Nasza aura, czakry, dom, mieszkanie i wszystkie w nim pomieszczenia nieustannie narażone są na działanie złej energii. A przecież dobra energia w domu jest niezbędna do poprawnego funkcjonowania. Bez oczyszczania z negatywnej energii nie jesteśmy nawet w stanie się uspokoić, a co dopiero prowadzić zdrowy, szczęśliwy i pełen sukcesów tryb życia.

Sposobów na oczyszczanie jest wiele, ale najlepszym z nich jest oczyszczanie białą szałwią.

Od wieków służyła ona do wypędzania złych klątw z pomieszczeń, oczyszczania aury, bądź odblokowania przepływu energetycznego. Jej zastosowanie również pomaga w przypadku blokad energetycznych, które mogą uniemożliwiać uzyskanie efektu różnych działań ezoterycznych. Czemu jest biała? Za sprawą specjalnego pyłu wydobywanego z dalekich, tanzańskich gór, gdzie szamani dzięki niemu odpędzają złe duchy. Obsypują oni rosnącą w ich kryjówkach szałwię i pozwalają dojrzewać, a pył powoli wrasta w strukturę rośliny. Dzięki temu wydziela ona więcej dymu i przyspiesza działanie szałwii.

Białą szałwię stosuję się co najmniej raz w tygodniu. Jej działanie jest skuteczne w oczyszczaniu, ale dodatkowo znacznie poprawia samopoczucie. Często moi klienci nawet nie wiedzą, że ich dom jest skażony złą energią. Nie zdają sobie sprawy z tego, że jeden, niewielki ruch – oczyszczanie pomieszczeń białą szałwią – spowoduje podniesienie jakości życia i często odwrócenie wszystkich problemów.

Przerażająca historia Pani Beaty. Oczyszczanie za pomocą białej szałwii

rozbity talerz

Historia Pani Beaty będzie najlepszym przykładem wykorzystania oczyszczania domu za pomocą białej szałwii, zapraszam do przeczytania:

Pani Beata (57 l.) mieszkała w małym domu pod Olsztynem. Samotna matka z dorosłym dzieckiem, które chcę rozpocząć studia i rozwijać się zawodowo. Ich sytuacja była trudna nie tylko dlatego, że mąż zanim je opuścił stosował w domu przemoc i nadużywał alkoholu. Pani Beata miała bardzo mało pieniędzy na życie, które ledwo starczały na podstawowe opłaty. Widmo złego domu i aury zatrutej przez męża nie pozwalał jej się pozbierać i znaleźć nawet dodatkowego zarobku, żeby wesprzeć swoją marną rentę. Jej córka od odejścia męża uczyła się coraz gorzej, jak gdyby rzucił on na dom jakąś klątwę czy urok.

Skontaktowała się ona ze mną, gdy nie miała już żadnej nadziei na poprawienie swojej sytuacji. Nie wierzyła, że nagle coś się wydarzy i wszystko będzie dobrze. Postanowiła działać. Spotkałyśmy się, a ja natychmiast rozpoznałam jej problemy. Widziałam w jej aurze paskudną historię zmagań z pijakiem i brutalem, który zniszczył tej kobiecie życie. Trzeba było działać natychmiast, bo sytuacja pogarszała się z każdym dniem.

Biała szałwia jako sposób oczyszczania zaniedbanej aury

Do oczyszczania aury domu zaleciłam białą szałwię. Spalanie jej w różnych pomieszczeniach, systematycznie, przez kilka tygodni z rzędu. Dla jej samej wdychanie oparów tego cudownego zioła powinno pomóc wydalić z siebie wszystkie zło, które zrzucił na nią jej mąż. Nie było to łatwe, ponieważ aura była praktycznie zniszczona.

Żeby oczyścić energie pomieszczeń z negatywnej energii wystarczyła trzytygodniowa kuracja. Dla oczyszczania czakr jej ciała, duszy i całego organizmu potrzeba było znacznie więcej. Wdychanie i odymianie się białą szałwią pomagało każdego dnia, aż do całkowitego wyleczenia. Pani Barbara stanęła na nogi, a jej dom przestał zrzucać na nią pecha i niepowodzenia. Najtrudniej było jednak z jej córką. Córka nie wierzyła, że szałwia może pomóc i odmówiła terapii.

Spotkałam się osobiście z Karoliną, 21 latką, która kończyła powoli licencjat informatyki. Bardzo zdolna dziewczyna, ale miała olbrzymie trudności w nauce. Najgorsze, że nasiliły się gdy ojciec porzucił mamę i przeklął dom w którym mieszkały. Próbowałam wytłumaczyć jej czym jest aura i jak wielki wpływ wywiera na nasze życie, ale bezskutecznie. Postanowiłam zagrać na całość – poprosiłam ją o jedną sesje oczyszczania, którą przeprowadziłam osobiście. Odymiłam ją bardzo długo białą szałwią, a potem wybrałyśmy się do jej pokoju. Zbadałam dokładnie mieszkanie w którym żyła, ale przede wszystkim interesowała mnie zła aura jej pokoju, która zatruta była przez przemoc jej ojca.

Efekty oczyszczania energii domu szałwią

Oczyszczanie przestrzeni nie jest łatwe, zwłaszcza, gdy osoba zamieszkująca wybrane miejsce nie wierzy w możliwość oczyszczania, ale spróbowałam. Oczyszczanie przy takiej fazie księżyca było bardzo utrudnione. Po kilkunastu minutach walki z energetyczną barierą pokoju Karoliny odczułam ulgę. Zła energia uleciała natychmiast. Zauważyłam natychmiast zmianę na twarzy dziewczyny. Ona też to poczuła.

Tydzień po oczyszczaniu pojawiły się pierwsze efekty. Karolina poprawiła wyniki w nauce, była bardziej wypoczęta, a Pani Beata szczęśliwa i pełna energii. Zaczęło się im układać, a dom czyścimy od czasu do czasu na wszelki wypadek – żeby złe historie nie wróciły nigdy więcej. Biała szałwia powinna być dostępna dla każdego potrzebującego człowieka, który znalazł się w podobnej sytuacji do naszej.

Przejdź na artykuł o oczyszczaniu aury

 

3 Comments on "Oczyszczanie z negatywnej energii? Czy to możliwe?"

  1. Miesiąc temu była u nas w domu osoba,która zajmuje się oczyszczaniem energetycznym mieszkań oraz ludzi.Niestety nie zauważyłam żadnej poprawy a wręcz pogorszenie sytuacji. Nie wiem co o tym sądzić.

  2. oczyścilem się ze złej energii 2 tygodnie temu i czuje sie znacznie lepiej niż poprzednio naprawde polecam

  3. Dzisiaj oczyściłam swoją dusze, za niedlugo zobacze jakie przynioslo to efekty.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*