Magia Swiec kolory na dni tygodnia – do czego służą i jak ich używać?

Znaczenie magii świec - kolory na dni tygodnia

Magia Świec kolory na dni tygodnia – do czego służą i jak ich używać?

Rytuały ze świecami stanowią nieodłączny  element  wielu magicznych rytuałów. Płonąca świeca jest symbolem magicznych działań, ale to także prosta ale bardzo skuteczna magia. Ogień jest żywiołem który oczyszcza, wypala złe emocje oraz pomaga otwierać nowe możliwości w życiu. Wybór właściwej świecy jest równie ważny jak sam rytuał. W tym przypadku nie jest obojętne jakiej świecy się użyje. Źle dobrana świeca może znacznie skomplikować efekty na które liczymy.

Który magiczny kolor wybrać?

Dlatego ważny jest również dobór odpowiedniego koloru świecy. Nasza Ziemia jest stworzona z kolorów i my również lubimy się otaczać naszymi kolorami. Każdy z nas ma swój ulubiony kolor, który zresztą  również ma wpływ na nasze samopoczucie. Są kolory, które nam się kojarzą z miłością, bogactwem lub czystością a magia koloru działa również i jest wykorzystywana w rytuałach magicznych. Podczas takich obrządków używamy świec różnego koloru w zależności od naszych intencji. Każdy kolor będziemy używać na innych celów, ponieważ w ten sposób wzmacniamy magiczne działania.

Kolor biały to kolor podstawowy i czasami używany jest do magicznych rytuałów. Kojarzy się nam z czystością i jest często wykorzystywany podczas wszystkich ceremonii religijnych. Natomiast w magii białe świece używa się w celu oczyszczania z negatywnej energii jak również w celu ochrony przed cudzą energią.

Jakie znaczenie w magii mają dni tygodnia?

W magii świec duże znaczenie mają również dni tygodnia, ponieważ mają one przyporządkowane sobie odpowiednie kolory świec. Najlepsze świece do rytuałów są wykonywane samodzielnie. Mają one wtedy szczególną moc, bo są one zrobione przez nas z dużym naszym zaangażowaniem. Świeca taka będzie miała wtedy mocniejsze działanie magiczne. Warto jeszcze wspomnieć, że po płomieniu świecy po tym jak świeca się zachowuje podczas rytuału możemy się dużo dowiedzieć.

Dym ze świecy, która się pali lub gdy świecę zagasimy i unoszący się z niej dym również ma dla nas pewien przekaz. Czy zdarzyło wam się kiedyś, że zaraz po zapaleniu się świecy płomień się tak dziwnie poruszał bądź gasnął lub migotał Jeśli tak, to znak, że jest z nami inna obca energia. Po płomieniu możemy również poznać czy to jest pozytywna energia czy też negatywna. Jeśli jest to negatywna energia  to należy oczyścić pomieszczenie z tej energii (możemy do tego celu użyć białej szałwii) i dopiero wtedy możemy przystąpić do wykonywania magicznego rytuału.

Przy rytuałach ze świecami ważne jest jak zapalamy ale i jak gasimy świece dlatego należy zaopatrzyć się w kapturek do gaszenia świec i używana tylko do tego celu zapalniczkę. Nie powinno się zapalać magicznej świecy od zapałki, ponieważ  pokryta jest siarką, a  dawniej siarka symbolizowała szatana. Świec zapalonych w dobrej intencji nie gasi się poprzez zdmuchnięcie, nie gasi się także ognia palcami.

Rytuały magiczne związane z magią świec można podzielić na grupy. Jedna z nich to grupa, która  wymaga użycia od jednej do trzech świec w odpowiednich kolorach a druga grupa to magia wielu świec w różnych kolorach, które należy ustawić według określonego schematu. Takie rytuały często są związane są z odpowiednimi fazami księżyca.

Do magii świec trzeba podchodzić z szacunkiem i ostrożnością. Świece mogą być palone w określonych intencjach, lub w celach ochronnych Dzięki magii świec możemy wzmocnić swoją energetykę jak również odnaleźć swoją miłość, ochronić się podczas podróży, poprawić swoje samopoczucie a także przyciągnąć pieniądze.

Magia Świec kolory na dni tygodnia – kolory, znaczenie kolorów i ich zastosowanie

Zielony kolor świec jest kojarzony z pieniędzmi i własnie po to jest stosowany. Palimy je, aby nasze życie zmieniło się o 180 stopni oraz by nadać naszemu życiu sensu. Dla wielu osób życie bez pieniędzy jest bezcelowe.

Czerwona świeca jest dla ludzi, którzy poszukują miłości swojego życia. Jak wiadomo bez drugiej połówki da się żyć więc warto nadać życiu jakiś smaczek.

Kolor żółty świecy jest kolorem uniwersalnym, zawiera w sobie moc kolorów: zielonego, białego oraz czerwonego i jest używany do wszelkich rodzajów rytuałów. Jest to jeden z najsilniejszych kolorów świec jakie są dostępne na polskim rynku. Palimy je w celach finansowych, aby nie mieć problemu z drogim wyjazdem za granicę, czy z kupieniem najnowszej rzeczy w sklepie. Ten kolor świec jest również stosowany w sprawach miłosnych, dzięki nim miłość stanie przed nami otworem.

8 Comments on "Magia Swiec kolory na dni tygodnia – do czego służą i jak ich używać?"

  1. Gdzie mozna kupic taka swiece na pieniądze

  2. Te świece są niesamowite! Własnie zastanawiam się nad kupnem takich w prezencie dla moich znajomych.

  3. Własnie kupiłam świecę na finanse, teraz wystarczy trochę poczekać na przesyłkę i będę żyć jak w niebie!

  4. zamówiłem uniwersalną świece, ile może trwać wysyłka?

  5. wow! gdzie mogę zakupić taką świece? wygląda na to że żółta świeca jest idealna! dokładnie taka jaką potrzebuje, aby pozbyć się moich długów.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*