Sen jako przepowiednia – dla początkujących

Sen

Sen jako przepowiednia

Sen jest niezbędnym elementem w życiu człowieka. Bez niego niemożliwe jest prawidłowe funkcjonowanie psychiczne i fizjologiczne. Naukowcy od lat badają fazy, przez które przechodzi ludzki organizm w czasie snu definiując go jako „stan obniżenia wrażliwości na bodźce, częściowej bezwładności i zwolnienia funkcji, połączony ze zniesieniem świadomości”. To czas, w którym nasz organizm regeneruje się, jednak mózg pozostaje w aktywności.

Jedną z najważniejszych faz snu jest faza REM, w której wszystkie mięśnie rozluźniają się, a częstość skurczów serca wzrasta. To właśnie wtedy występują marzenia senne. Dla wielu, jest to czas fantazji, kiedy wewnętrze pragnienia pokazują się w umyśle w postaci obrazów z pozoru abstrakcyjnych. W zależności od naszej osobowości, środowiska, w jakim żyjemy oraz aktualnych marzeń czy problemów, z którymi się borykamy, sny mogą mieć charakter przyjemnej imaginacji jak i również KOSZMARU.

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że sen to najważniejszy czas dla naszej duchowości! To czas, w którym możemy doświadczać rzeczy spoza sfery PROFANUM. Istnieją również opinie, że to czas „przemawiania Boga”. Według filozofa Zygmunta Freunda, sny są królewską drogą do podświadomości, której nie możemy ignorować.

Często nie przykłada się większej wagi do tego co działo się we śnie.  Są jednak jednostki, dla których sny odgrywają zdecydowanie ważniejszą rolę, ponieważ są PRZEPOWIEDNIĄ tego co wydarzy się w PRZYSZŁOŚCI! Nie każdy zostaje obdarzony przez Boga darem Proroctwa. To wyjątkowa umiejętność przejawiająca się również w odpowiednim interpretowaniu SYMBOLI, gdyż sny prorocze na ogół nie przedstawiają przyszłości w sposób dosłowny!

Czy sen przepowiednia we śnie zawsze daje realne podpowiedzi?

Proroctwo ujawnia się już w najmłodszych latach u osób charakteryzujących się dużą wrażliwością i żyjących w harmonii ze swoją intuicją. To umiejętność równie tajemnicza jak JASNOWIDZENIE, ale występująca wyłącznie w trakcie SNU! U jednych osób pozwala przewidzieć konkretne wydarzenia ze swojej najbliższej przyszłości, u innych daje dużo większe możliwości przewidywania dużej KATASTROFY! W tym przypadku, bardzo ważna jest duchowość człowieka! Każdy z nas ma swojego Anioła Stróża, który chcąc nas chronić wysyła znaki, aby ostrzec przed niebezpieczeństwem! Dlatego nie powinniśmy ignorować tego co nam się śni, ponieważ w życiu każdego z nas może pojawić się sen, który okaże się być proroczym! To SZANSA, aby na czas zareagować i przeciwdziałać złu, jakie może wydarzyć się w życiu naszym i naszych bliskich!

Senniki do głębokiej analizy i interpretacji snów są ogólnodostępne dla każdego, kto tylko ma ochotę na zagłębienie tej wiedzy. To jest bardzo dobry sposób na poznanie i zrozumienie swojej osobowości. Odkrycie głęboko skrywanych emocji!  Sen to głos naszej podświadomości, która bardzo często zostaje tłumiona przez rozsądek,  jak również przez inne bodźce świata zewnętrznego. Nie powinniśmy być obojętni na to, co chce nam przekazać podświadomość, bo tylko w ten sposób uda nam się zachować równowagę i harmonię duszy.

>>Sprawdź nasz najpopularniejszy artykuł<<
 

1 Comment on "Sen jako przepowiednia – dla początkujących"

  1. Nie udało mi się przepowiedzieć przyszlosci ze snu ale wiem że koleżance sie udalo kilka razy wiec bede staral sie to robic czesciej

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*