Tarot karty – podstawy o wróżeniu z kart

Tarot

Podstawy o wróżeniu przy pomocy kart Tarota

Tarot to słynna talia kart, która tak naprawdę może służyć do różnych celów.
Talia dzieli się na Arkana Małe i Wielkie. Na Arkana Wielkie kładzie się większy nacisk w czasie czytania kart. Są ważniejsze i posiadają silniejszy przekaz. Kiedy jedna z tych kart pojawia się w trakcie sesji, to już wiadomo, że omawiana sytuacja nie jest po prostu tymczasowa. One mówią o twoich wielkich obawach i motywacjach. Każda z kart Arkanów Wielkich ma swoją nazwę i swój numer. Pierwsze 22 Arkana po łacinie oznaczają „Wielkie Sekrety”, natomiast pozostałe 56 kart w talii to Arkana Mniejsze tzw. „Mniejsze Sekrety”
i opisują one codzienne doświadczenia. Każdy człowiek zasiadając przed kartami, szuka w nich odpowiedzi na dręczące go pytania. Tarot powie nam wszystko, o każdej dziedzinie naszego życia, o miłości, zdrowiu, pieniądzach, seksie, sukcesie itd. Tarot to wszystko
co spotykamy w naszym życiu: to ludzie, których znamy, spotykamy na ulicy w pracy, w autobusie. To klucz do poznania siebie: Kim jestem? Dokąd zmierzam? Dlaczego mnie to spotyka?… Można również powiedzieć, że jest naszym lustrem, które pokaże tylko prawdę.

Czym są karty Tarota?

Tarot jest przewodnikiem, który pozwala nam odnaleźć siebie i zgłębić tajniki życia. Zaglądając w karty możemy zobaczyć kim możemy się stać w przyszłości, możemy poznać nasze pragnienia i obawy.
Tarot i wróżenie z nim to jedna z dróg prowadząca w głąb labiryntu w którym odnajdujemy swoje cenie, swoje pragnienia i swoje siły, które w nas drzemią. Co prawda nie rozwiąże naszych problemów i nie wyręczy nas w podejmowaniu decyzji, ale pokaże co możemy zrobić, żeby zmienić swój los, a znając te porady mamy możliwość dokonywania właściwych wyborów . Nasza przyszłość nie jest stała oraz pewna, bo mają na nią wpływ nasze decyzje i działania. Tarot mówi nam jaki będzie rezultat przez takie, czy inne działania, lecz oczywiście te decyzje musimy podjąć sami. Jeśli karty tarota pokażą nam wynik to należy rozumieć, iż jest to tylko przypuszczalny skutek bo jeśli nie wykorzystamy tej podpowiedzi jaką on nam pokazał i pójdziemy inną ścieżką to nasza przyszłość będzie zupełnie inna. Tarot może tylko zagwarantować nam informacje, natomiast my jesteśmy zobowiązani wdrożyć je sami.

W czym może mi pomóc wróżba z takich kart?

Jest to bardzo często zadawane pytanie przez klientów, którzy są zainteresowani wróżbą.
Wbrew pozorom wyjaśnienie tego pytania nie jest takie proste. Tarot pomaga w zapobieganiu złym wydarzeniom, pomaga również w leczeniu gdy wychodzi zagrożenie chorobą, pomaga znaleźć miłość ale najważniejsze jest jednak, żeby słuchać uważnie
i korzystać umiejętnie bo to nie tylko przewidywanie przyszłości ale również ścieżka w głąb siebie i od ciebie zależy jak go wykorzystasz i w którym kierunku podążysz.

1 Comment on "Tarot karty – podstawy o wróżeniu z kart"

  1. Wróżka z kart tarota wywróżyła mi że moje sprawy finansowe znacznie poprawią się za jakiś czas i miała racje! dalej w to nie wierze ale będę częściej korzystał z jej usług

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*