Siła Amuletu – tajemnice magii

Amulet - Siła Amuletu Dobra

Siła amuletu

Siła amuletu zazwyczaj jest nieoceniona. Amulety towarzyszą ludziom od zarania dziejów. Już Ludzie pierwotni wierzyli, że światem kierują siły wyższe! Chcąc choć trochę zapanować nad tą siłą oraz w celu obrony przed złą energią, która w niewytłumaczalny sposób oddziaływała niszczycielsko, tworzyli drobne przedmioty, których zadaniem była miedzy innymi ochrona. W dzisiejszych czasach przedmioty stylizowane na Amulety tworzą dla wielu funkcję raczej estetyczną. Ludzie wieszają je w domach nie przykładając większej uwagi do tego czy posiadają jakąkolwiek moc albo czy czasami nie będą zakłócać energii pomieszczeń, w których zostaną umieszczone!

Prawdziwe Amulety tworzone są z materiałów naturalnych, takich jak srebro, złoto, kamienie szlachetne czy drewno, bowiem ich moc czerpana jest z NATURY! Wykonywane są z kilku wzajemnie uzupełniających się surowców energetycznych, dobranych w taki sposób, aby ich symbolika była wyraźnie czytelna dla podświadomości. Mogą mieć postać pięknych pierścieni, wisiorów, bransolety czy figur.

Amulety czyszczą aurę!

Nie powinniśmy zapominać o tym, że prawdziwe AMULETY potrafią wiele zmienić w naszym życiu, gdyż mają w sobie ukrytą moc, dzięki której potrafią przyciągać dobrą energię jak i wyprzeć tę ZŁĄ! Mają olbrzymie oddziaływanie duchowe, które jest odczuwalne na każdym etapie życia! Wszystko jednak jest uzależnione od podejścia oraz od źródła w jakim się go nabyło! Prawdziwe amulety i talizmany są wykonywane w sposób rytualny i najlepiej jak są od początku tworzone dla konkretnej osoby, gdyż wtedy ich moc jest najsilniejsza! Sprowadzanie takich przedmiotów z nieznanych źródeł oraz brak wiedzy na ich temat może skutkować w tym, że zamiast wzmocnienia, osoby zainteresowane poczują osłabienie oraz ściągną do swojego życia wiele nieszczęść, a tak się może stać, kiedy nieświadomie staniemy się właścicielami SYMBOLI pochodzących od ZŁEGO DUCHA.

Aktywacja amuletu

Musimy pamiętać, że każdy Amulet, jaki trafi w nasze ręce musi być traktowany w sposób wyjątkowy! Aby Ochraniał nas w pierwszej kolejności musimy go AKTYWOWAĆ! To nie jest MIT! To jest bardzo ważny rytuał w wyniku którego siła amuletu zostanie przypisana właśnie naszej energii! To jest jedyna droga, aby mógł się spełnić jego cel, którym może być ochrona, przywrócenie równowagi w życiu, Zdrowie, Miłość albo Bogactwo! W zależności od pochodzenia i kultury, możemy rozróżnić wiele rodzajów amuletów, z tego powodu, nie ma jednego określonego sposobu na aktywację! Doradcy Ezoteryczni polecają wykonanie rytuału podczas PEŁNI. Zaczynając od wyciszenia się oraz oczyszczenia wewnętrznego, dzięki któremu podczas Aktywacji, nie dojdzie do żadnych zakłóceń, które w dalszym etapie mogą powodować chaos energetyczny oraz rozchwianie emocjonalne.

Energia amuletów

Kolejną ważną kwestią, o jakiej nie należy zapominać jest odpowiednie przechowywanie amuletów, oraz zapanowanie nad siła amuletu. To jest bardzo osobisty przedmiot, dlatego nie powinien być wyraźnie eksponowany, jako że może stać się celem innych osób! Zaopatrujący się w niego oczekuje protekcji energetycznej. Tak samo więc powinien ochronić go przed zakłóceniami, które pojawiają się między innymi w trakcie bezpośredniego dotyku przez inną osobę. Nie trzeba mieć go zawsze przy sobie, gdyż w tym momencie liczy się więź energetyczna, a nie ta fizyczna! Ponadto, co 7 dni należy go czyścić nad płomieniem białej świecy, by oczyścić go z wpływów otoczenia.

Dobór odpowiedniego amuletu…

Dobór odpowiedniego amuletu jest kwestią osobową, dlatego ci, którzy nie mieli wcześniej styczności z magią, powinni robić to pod okiem Doradcy Ezoterycznego! Dzięki temu, bardzo szybko dostrzegalna będzie poprawa życiowa oraz nastąpi stopniowy powrót do równowagi i harmonii we wszystkich sferach ZYCIA! Amulety mają potężną moc, która odpowiednio wykorzystana wprowadzi szczęście, zdrowie, dobrobyt i pomoże na zawsze odrzucić złą passe.

 

 

11 Comments on "Siła Amuletu – tajemnice magii"

 1. Witam
  Potrzebuje informacji ponieważ chyba jestem ślepa gdzie i jak mogę zamówić amulet na poprawę finansów?
  Niestety nie mogę znaleźć i strony bardzo długo mi się lądują.
  Pozdrawiam

 2. jak naladowac amulet gdy niema slonca

 3. A zmojm jest nie tak maz go rozpakowal bo on lubi roz pakowywac przesylki. Ja nie wiedzialam ze jak go dotnie to nie bedzie dzialal mam zamowic drugi zeby go nie dotykal

 4. Jak można złożyć zamówienie ? I jaki jest koszt amuletu ? Bo są różne ceny ?

  • Mam pytanie czy amulet finasowy naladuje sie jak bede trzymac w reku a pozniej wloze go. Do potfela z pieniedzmi naprzyklad banknotami

 5. Amulet trzeba wystawić na słońce jeżeli masz biała szałwię to oczyść go dymem z niej i naładuje na słońcu tyle wiem pozdrawiam

 6. Mam amulet finansowy co zrobić jak ktoś go dotknie.

 7. 21.01 1987 Mierk GaI 040.05 1983 jozefa magczki urok milosc kochanie

 8. mam amulet finansowy który sprawuje sie bardzo dobrze tylko trzeba pamietac zeby nikt oprucz nas go nie dotknal

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*