Kwadra, nów, pełnia? – Znaczenie Faz Księżyca

kwadra

Trzecia kwadra księżyca wpływ na człowieka

KWADRA, NÓW CZY PEŁNIA? – Która faza księżyca jest najkorzystniejsza dla mnie?
Nie od dziś wiadomo, że fazy księżyca mają olbrzymi wpływ nie tylko na otaczającą przyrodę ale również na życie człowieka! Nasze samopoczucie oraz produktywność umysłów jest w głównej mierze uzależniona od położenia księżyca względem ziemi oraz natężenia pola magnetycznego, jakie jest przez księżyc wydzielane. Co więcej, fazy księżyca mają również olbrzymi wpływ na rodzaj wykonywanych rytuałów. Pora na wykonanie oczyszczenia, uzdrowienia czy rytuału rozwoju nie może być przypadkowa, gdyż uzyskany efekt, nie będzie na tyle mocny, na ile by się tego oczekiwało.

Najważniejsze, aby rozróżniać fazy księżyca między sobą oraz wiedzieć jakie oddziaływania występują między nimi! Największe wpływy księżyca obserwuje się podczas jego najważniejszych faz, tj: PIERWSZA KWADRA, PEŁNIA, TRZECIA KWADRA i NÓW!

Pierwsza kwadra srebrnego globu

W PIERWSZEJ KWADRZE, Księżyc jest w kształcie litery D. Potocznie używa się określenia, że on ROŚNIE! To bardzo dobry czas na podejmowanie ważnych decyzji życiowych, związanych z poważnymi zmianami, podjęciem nowych wyzwań czy poszukiwanie sposobów na rozwiązanie problemów. To etap bardzo twórczej pracy umysłu, dlatego pierwsza kwadra jest dobrym czasem na rozwój nie tylko intelektualny, ale również duchowy! To idealna chwila na RYTUAŁY OCHRONNE, które będą dawać bezpieczeństwo, ale również będą motorem napędowym do pozytywnych działań skutkujących w progresie życiowym, bogaceniem czy zdobywaniem nowych umiejętności, osiągnięć!

Księżyc w pełnii

Kolejną fazą w jaką wchodzi księżyc jest PEŁNIA, kiedy widoczny jest cały Księżyc!  Wówczas, organizmy żywe osiągają największą aktywność, za sprawą ujawnienia się SKUMULOWANEJ ENERGII KSIĘŻYCA. Dostrzegalne jest duże pobudzenie, nadmierna agresja, nerwowość oraz częste bóle głowy, pleców oraz organów narządów receptorowych. Owym dolegliwością towarzyszy również problem ze snem.  To również czas burzy hormonów, co oznacza, że ludzie jak i zwierzęta bardziej intensywnie przeżywają wszelkiego rodzaju emocje! Od namiętności i ekscytacji  po depresje. To dobry czas na wykonywanie RYTUAŁÓW WZMACNIAJĄCYCH! Niezwykle korzystne staje się wykonywanie rytuałów przywracających zdrowie. Wprowadzających do życia URODE, MIŁOŚĆ, PŁODNOŚĆ czy OBFITOŚCI!

Trzecia kwadra księżyca

W TRZECIEJ KWADRZE, mówi się, że księżyca ubywa do NOWIU! Jest to dobry czas, dla RYTUAŁÓW OCZYSZCZAJĄCYCH, wypierających złe moce z naszego życia! To dobry moment, na kończenie znajomości z osobami mającymi zły wpływ oraz na porządkowanie i eliminowanie wszelkich problemów i przeszkód towarzyszących w życiu. To okres wewnętrznego wyciszenia i wypoczynku!

Nów – czarny księżyc

Kolejną fazą, w jaką wchodzi Księżyc jest NÓW! Jest to pora, w której oczyszczanie oraz medytacja przynoszą najkorzystniejsze rezultaty! W przeciwieństwie do PEŁNI, w czasie NOWIU, organizmy wykazują ospałość! Mimo tego organizmy są pełne energii sprawczej, co najlepiej spożytkować na działanie oraz realizację wcześniej podjętych planów i przedsięwzięć, ponieważ, wówczas najłatwiej pokonać wszelkie bariery i blokady! Według wierzeń w czasie NOWIU nie powinno się wykonywać skomplikowanych rytuałów, gdyż powinien być to czas regeneracji dla MAGII! Jednak dopuszczalne są sytuacje, w których rytuały wykonuje się bez względu na fazy, gdyż wymaga tego sytuacja!

Obserwacja faz księżyca

Obserwacja faz księżyca oraz proste zmiany związane z prawidłowym  przeprowadzenie rytuałów, w znaczący sposób spowodują, że nasze życie w szybkim tempie zacznie się zmieniać w bardzo pozytywny sposób. Dzięki dobremu przygotowaniu, rzeczy z pozoru niemożliwe stają się możliwe i następuje dużo większa satysfakcja z egzystencji! Nie bez powodu KSIĘŻYC czczony jest od Tysięcy lat! To jest jedno z NAJSTARSZYCH BÓSTW TEGO ŚWIATA! Dlatego każdy powinien przeanalizować, jak jego organizm zachowuje się podczas konkretnej fazy oraz przyjąć jego WSPANIAŁA MOC!

>>Sprawdź również nasz najpopularniejszy artykuł<<
 

Skomentuj jako pierwszy! w "Kwadra, nów, pełnia? – Znaczenie Faz Księżyca"

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*