Magia Imion i ich dobieranie

Magia imion

Jeżeli wydaje Ci się, że Twoje imię nie na żadnego znaczenia i nie wpływa w żaden sposób na Twoje życie to jesteś w BŁĘDZIE!

Imię to nie tylko nazwa wprowadzona do ułatwienia komunikacji i rozróżniania między sobą osób! To również słowo, o konkretnym znaczeniu, które ma olbrzymi wpływ na życie!

W dawnych plemionach Indiańskich, imiona nadawane jednostkom wywodziły się z natury i miały brzmienie bardzo wojownicze, jak na przykład Sokole Oko czy Siedzący Byk! Wierzono, że nazywanie człowieka od zwierzęcia spowoduje, że zyska on jego cechy Nadawanie imienia następowało w sposób rytualny, ale czyniło osobę wyjątkową.

Indianie mieli zwyczaj, według którego nie posługiwali się przedmiotami, które nie miały swojego własnego imienia. Dopiero nadanie odpowiedniej nazwy powodowało, że w przedmiot wstępował duch i siła. Egipcjanie również posiadali własne obrządki związane z nadawaniem imienia, wierząc, że w imieniu zawarte jest BÓSTWO.

Nieroztropny dobór imienia może doprowadzić do katastrofy lub do dobrodziejstwa – imię należy dobrać w rozważny sposób

Do dziś wiadomo, że dobór imienia może być na przestrzeni życia BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM lub PRZEKLEŃSTWEM. Dlatego nadanie imienia nowonarodzonemu dziecku ma formę MAGICZNĄ, gdyż stanowi PRZEPOWIEDNIE późniejszego życia!

Wszystko powiązane jest z naszą numerologią, dzięki której można posiąść wiedzę o niewidocznych na pierwszy rzut oka znaczeniach, charakterach oraz korelacjach między planetami i znakami zodiaku! Nie tylko data urodzenia brana jest do analizy numerologicznej! Imiona i nazwiska również zamienia się na LICZBY, które już za czasów PITAGORASA uważane były za czynniki kształtujące i determinujące świat.

Przy analizie imienia duże znaczenie mają TRZY ELEMENTY, tj. PIERWSZA LITERA, charakteryzuje podejście do życia, PIERWSZA SAMOGŁOSKA, wpływająca na ambicje i marzenia oraz WIBRACJA NUMEROLOGICZNA będąca sumą liczb wynikającą z wartości matematycznej liter imienia.

Wybór imion w naszej kulturze

W naszej kulturze po narodzinach nadaje się z reguły dwa imiona. PIERWSZE IMIĘ tłumaczy w jaki sposób jesteśmy odbierani przez środowisko, w którym żyjemy. To nasza ENERGIA, która wyróżnia nas w tłumie i na którą reagują inni ludzie. Jest niczym okładka książki.

DRUGIE IMIĘ określa energię naszego wnętrza i odsłania prawdę o DUSZY, o kompleksach czy ukrytych zdolnościach! Ukazuje prawdziwe emocje jakie nami dominują, czyli nasze prawdziwe „JA”, które tak często jest tłumione przed całym światem! Drugie imię, to również przedstawia jak nasze życie jest skojarzone ze sferą BOSKĄ, to imię naszego PATRONA, który trzyma nasze życie w opiece.

Każdemu z IMION przypisuje się cechy, którymi obdarzona będzie osoba je nosząca!  Przykładowo Czesław będzie osobą bardzo wrażliwą i życzliwą. U Adama będzie dominować silna osobowość oraz umiejętność logicznego myślenia a Jadwiga będzie wykazywać się aktywnością i walecznością o swoje. 

Informacje na ten temat można znaleźć w licznych imiennikach, które zawierają cenną wiedzę, z której możemy czerpać, chcąc lepiej zrozumieć siebie oraz osoby z najbliższego otoczenia. Również numerologiczna analiza IMIENIA pozwala na poznanie osoby, odkrycie tkwiącego w nas POTENCJAŁU, uwydatnieniu ZALET i opanowaniu WAD.

1 Comment on "Magia Imion i ich dobieranie"

  1. Mam na imie Adam i zgadzam sie z tym co jest tutaj napisane, jestem silną osobowością ale potrafie też logicznie myśleć.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*