Tonął w długach, wyciągnęła go z tego Jasnowidz Amala

Dlaczego opinie na temat pomocy Jasnowidz Amali są w ogromnej większości pozytywne?

„Jasnowidz Amala uratowała mi życie”

To historia z tych, o której każdy z nas marzy, Pan Jerzy tonął w długach. Komornik wszedł już do jego mieszkania. Zabrał niemal wszystko. Odcięty został prąd, lada dzień to samo miało stać się z gazem. W domu trójka dzieci i straszna bieda.

Pan Jerzy nie wiedział, co ma robić. Pracował na dwa etaty – jako ochroniarz i na stacji benzynowej. Mało spał, niewiele jadł. Starał się zapewnić rodzinie jak najlepszy byt, ale życie tak się ułożyło, że nie potrafił znaleźć rozwiązania.

wyciąganie z długów

Właśnie w takim momencie trafił na Jasnowidz Amalę. Przyjechała zatankować samochód, gdy on miał akurat dyżur na stacji benzynowej. Biła od niej niesamowita aura.

„Od razu zwróciłem na nią uwagę. Pani w czerni, ale o niezwykłej charyzmie, a jednocześnie mocno wycofana. Nie pozwalała się dotknąć, ale bardzo intensywnie patrzyła mi w oczy. Zapłaciła za benzynę i chciała już wychodzić, gdy nagle się odwróciła i spojrzała na mnie. Poprosiła o kartkę. Napisała swój numer telefonu: 708-577-798. Nic więcej – wspomina teraz pan Jerzy, ale to właśnie dzięki niej wyszedł z długów.

Nie miał zamiaru do niej zadzwonić…

Nie wyrzucił jednak kartki z jej numerem. Coś go od tego powstrzymało. Parę dni miotał się z myślami, miał wątpliwości, ale nie mógł o Amali zapomnieć. Mimo że wówczas jeszcze nie wiedział, jak zmieni się jego życie.

Minął dokładnie tydzień, gdy nagle po prostu poczułem, że muszę do niej zadzwonić. Odebrała szybko, przedstawiła się i zapytała, czy to ten pan ze stacji benzynowej. Byłem w szoku!

opowiada Pan Jerzy z Wadowic

Jasnowidz amala pisze

To nie było jednak jedyne zaskoczenie. Jasnowidz Amala szybko przeszła do rzeczy. Powiedziała wprost, że wie o jego trudnej sytuacji. Nie dawała żadnej gwarancji, ale obiecała, że spróbuje pomóc. Powiedziała, że rzadko czuje tak silną potrzebę pomocy. Nie od razu zdradziła, na czym ta pomoc ma polegać.

„Poprosiła, bym jej zaufał, a w ciągu miesiąca moja sytuacja się zmieni. A ja naprawdę już nie miałem niczego do stracenia. Teraz wiem, że przygotowywała mnie do wygranej. Oczyszczała mnie i czekała na odpowiedni moment” – opowiada pan Jerzy.

>> Rozwiąż darmową Ankietę i zbadaj stan swojej Aury Finansowej <<

W trakcie trzeciej rozmowy Jasnowidz Amala podała sześć liczb. Wyznaczyła dokładny dzień, w którym należy puścić bon, a także na który dzień losowania. Wszystko było zaplanowane do ostatniego momentu.

Ludzie myślą, że należy skreślić odpowiednie liczby, to kwestia szczęścia. Teraz wiem, że wszystkim sterujemy sami. Jest szereg czynności, które należy zrobić przed puszczeniem kuponu, a potem w dniach do losowania. Trzeba spełnić sporo warunków, żeby wygrać

Pan Jerzy z Wadowic

Jasnowidz Amala przekazała mu przez telefon dokładną instrukcję. Powiedziała, że zrobi to tylko raz. Wystarczyło, bo pan Jerzy nie popełnił nigdzie błędu i… został milionerem. Trafił szóstkę dokładnie 9 kwietnia 2016 roku.

Skuteczność Jasnowidz Amala

„Do końca życia nie odwdzięczę się Amali. Teraz kontaktujemy się często. Pomaga mi w wielu sprawach, nie tylko finansowych. Zmieniłem miejsce zamieszkania, nie muszę już pracować. Nadal nie mogę uwierzyć w to, co się stało” – mówi.

Czasami wystarczy po prostu zaufać, bo „cuda” się zdarzają.

>> Rozwiąż darmową Ankietę i zbadaj stan swojej Aury Finansowej <<

29 Comments on "Tonął w długach, wyciągnęła go z tego Jasnowidz Amala"

 1. Blagam o pomoc

 2. Proszę o pomoc … Pozostała tylko wiara …

 3. Jestem matką i mam komornika nie mogę liczyć na swojego partnera

 4. Dziękuję Pani Amalo.

 5. Proszę o rady nie mogę pisać do Pani Amali potrzebuję o pomoc?

 6. Proszę o wróźby,dalej jak los mnie spotka? Pani Amalo.

 7. Mam ochotę mieć kontakt Pani Amali i potrzebuję o pomoć.
  Dziękuję.

 8. Pani Amalo dziękuję pomagaś mi i walczę o sobie.

 9. Pani Amalo jestem osobą niepełnosprawna na wózku wychowującą samotnie dziecko mam problem ze spłatą długów brak finansów i wszystko mi się nie układa

 10. Mam długi do spłacenia, najlepiej chciałabym wygra c w lotto,.Proszę o pomoc

 11. Jestem samotna matka. Mieszkam na stancji, zarabiam 1800zl i ledwo ciagne koniec z końcem. Jestem załamana, żeby nie corka to źle by się skończyło. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

 12. Dzień dobry tyle dobrego słyszałam o tobie Amalo mam problem z spłatą długu który nie daje mi spać i normalnie funkcjonować proszę pomóż

 13. Pani Amalo ciagle mi brakuje pieniedzy na podstawy zyciowe.w pracy mimo ze pracuje ze wszystkkich najlepiej nic z tego nie mam.

 14. Czy to przypadek, że trafiłam na tę stronę? Czy Ktoś mi odpowie, to się okaże. Jasne, że też potrzebuję pomocy. Jestem samotna. Nie mam już nawet Rodziców. Nikogo. Marnie zarabiam. Mimo ciężkiej pracy. A mam już ponad pół wieku na karku. Taki los, przesądzony do końca życia, czy jest szansa na inne, lepsze życie???
  Proszę o radę.

 15. Czy uda mi się posplacać długi i wyjść na prostą?

 16. tez musze sprubowac i wierze w to ze sie uda <3

 17. Zamówiłem wróżbę i teraz czekam… zobaczymy co wyjdzie.

 18. ktoz nie chcialbyc szczesliwym.pomagam ludziom beziteresownie ktozy zostali wykozystani przez nie zyjacego ziecia.cale szczescie ze maja sluzebnosc.nie wiem jak moglabym i jeszcze pomoc moze pani/znalazla by rozwiazanie

 19. moze i mnie pani pomoze ,ja juz nie mam sie do kogo zwrucic ,a jestem w takim dołku finansowym ze juz nie wiem co robic ,leków juz kilka miesiecy nie wykupywałam dla siebie tylko dla meza bo on bardziej potrzebuje leków,jak pani mnie pomozee wyjsc z dołka to i ja bede o pani pamietac i zwruce co do grosza ,prosze o pomoc ,bardzo prosze ,nie chce wielkich milionów ale tak około 40tys ,to jeszcze dla pani zostanie pozdrawiam

 20. Jak wybrnąć z długów?

 21. Pewnie i ja bym też tak chciał być szczęśliwym

 22. Js też tonę e dlugach mam komornika nie wiem co mam dlej robić.

 23. Pani Amali-jestem w takiej samej sytuacji jak Pan Jerzy.czy moge Panią prosić o telefon?

 24. Ktoś prubował???

  • Dostałam przedwczoraj wróżbę i jestem w szoku… nie wierzyłam, że ktoś może przewidziec to co mnie czeka….

 25. ZOFIA ZAWADZKA | 22 grudnia 2018 at 14:10 | Odpowiedz

  KIEDY SKOŃCZA SIĘ MOIE KŁOPOTY?

 26. Co mnie czeka w tym roku i czy poprWia sie moje finanse

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*