Uważaj – złe moce czyhają tuż za rogiem!

Złe oko

Czym jest „złe oko”?

Złe oko, złe intencje, złorzeczenie… to wszystko jest dziełem drugiego człowieka. Warto mieć się na baczności, ponieważ czyjaś zła intencja może kosztować nas utratę pracy, bankructwo, a nawet śmiertelną chorobę! Jeśli masz wrażenie, że ostatnio nic nie idzie po Twojej myśli, może być to właśnie tego efektem.

Niestety klątwy mogą uprzykrzyć nam życie. Mimo to mało kto ma świadomość, że “złe oko” istniało od początków polskiej cywilizacji. Nie bez powodu małym dzieciom zawiesza się w widocznym miejscu czerwoną wstążkę, która ma odwrócić uwagę “złego oka” od niewinnej duszy.

Klątwa – jak się przed nią uchronić

Regularne oczyszczanie duszy z klątw jest w stanie zabezpieczyć nas przed niebezpieczeństwem. Jednak zdejmowanie klątw i uroków nie jest czymś, co możemy zrobić sami, bez odpowiedniej wiedzy czy atrybutów. Wiedzę tę nie każdy jest w stanie zgłębić. Dlatego dla własnego bezpieczeństwa warto spotkać się z doświadczonym jasnowidzem, który zaproponuje rytuały oczyszczające, oczyszczanie aury czy zdejmowanie uroków. W obliczu ograniczonej możliwości opuszczania domu, możemy skorzystać ze świec oczyszczających.

Jak mogą pomóc świece oczyszczające?

Oprócz pomocy jasnowidza, można zaopatrzyć się w atrybuty, takie jak świeca rytualna, które wspomagają szeptuńskie oczyszczanie z klątw. Rytuał oczyszczający jest najlepszym domowym sposobem na poradzenie sobie ze złą intencją osoby z zewnątrz. Dlaczego jest to tak ważne? Choć jeden źle życzący nam człowiek nie musi spowodować, że konieczne będzie zdejmowanie klątw, niestety nie jesteśmy w żaden sposób chronieni przed dodatkowymi niebezpieczeństwami – np. demonami. To właśnie demony powodują w skrajnym przypadku opętanie.

Złe samopoczucie? To może być demon!

Jedną z osób, która od lat próbuje uświadamiać ludzi a propos zagrożeń ze strony „złego oka”, jest Jasnowidz Amala. Wyspecjalizowała się ona w rytuałach, takich jak oczyszczanie z duchów czy oczyszczanie z demonów. Jasnowidz Amala stworzyła również świece rytualne i intencyjne, które pozwalają uwolnić się od złych intencji złych ludzi samodzielnie – bez wychodzenia z domu. Pamiętaj, klątwa może dotyczyć również Ciebie!

Skomentuj jako pierwszy! w "Uważaj – złe moce czyhają tuż za rogiem!"

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*