Przewidywanie przyszłości? To możliwe!

Przewidywanie przyszłości

Historia astrologii

Astrologia to słowo pochodzące z języka greckiego. Dosłownie oznacza ono „naukę o gwiazdach”. Jest to więc dziedzina z pogranicza nauki, jednak bliskie jest jej wróżenie i szeroko pojęte przewidywanie przyszłości. Czytanie gwiazd to jednak umiejętność, która pozwala na odgadnięcie tego, co przyniesie nam los. Starożytni Grecy wierzyli, że układ gwiazd ma wpływ na charakter osoby, która przychodzi na świat. Stąd też utożsamianie określonych znaków zodiaku z cechami charakteru. I tak osoby spod znaku wodnika są zazwyczaj ciekawe świata, a panny miewają swoje humorki.

Czy jasnowidzenie to czary?

Odpowiedź na to pytanie jest dwojaka: i tak i nie. Nie są to czary w dosłownym tego słowa znaczeniu – nikt nie wyciągnie tu znienacka zająca z kapelusza. Jednak zarówno jasnowidzenie, jak i numerologia czy tarot to umiejętność nawiązania kontaktu z głęboką warstwą podświadomości, nadanym każdemu z nas indywidualnym jestestwem. Można nawet powiedzieć, że czynności te pozwalają dojść do dialogu naszej nieśmiertelnej duszy. Jednak dokonać może tego tylko utalentowany Jasnowidz.

Kim jest Jasnowidz Amala?

Jasnowidz Amala od najmłodszych lat przejawiała nadzwyczajne zdolności. Bez trudu potrafiła uspokoić nawet wzburzone zwierzę, przez co okoliczna ludność przypisywała jej zdolności rozmawiania ze zwierzętami. Szybko okazało się, że to tylko jedna z wielu wyjątkowych cech Amali. W młodości wyjechała ona do pradawnych ludów dawnej Jonii, by zgłębiać nauki starożytne. Tam również poznała moc numerologii i tarota. Od kilku lat pomaga ona współczesnym ludziom na skontaktowanie się ze swoim “prawdziwym ja” i znalezieniem własnej drogi życia.

Komu pomoże Jasnowidz?

Aby pomógł Ci Jasnowidz, musisz mieć otwarty umysł. Jesteś na życiowym rozdrożu? Ledwo wiążesz koniec z końcem? Notorycznie brakuje Ci pieniędzy? Nie masz szczęścia w miłości? W każdym z tych problemów pomóc Ci może Jasnowidz Amala. Wystarczy, że otworzysz się na jej pomoc, a w Twoim życiu zaczną się dział wspaniałe rzeczy. Pytanie: czy jesteś na te zmiany gotowy?

2 Comments on "Przewidywanie przyszłości? To możliwe!"

  1. Tak jestem gotowy na ten wpis. Dziękuję i Pozdrawiam

  2. Jestem na rozdrozu od lat,jak jako dziecko bylam chora mama wylewala mi wosk u wiejskiej zielarki ktora powiedziala ze wylewa mi sie trumna i ze jestem przekleta mama to zignorowala i wiecej tam nie poszla twierdzac ze to bzdury ale mnie sie w zyciu nic nie uklada czy jest na to rada

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*