Wróżbita Saur: Opinie o Astral Money Ritual nie są przesadzone. Niesamowita skuteczność za niewielką cenę!

Wróżbita Saur

Wróżbita Saur: Opinie o Astral Money Ritual nie są przesadzone. Niesamowita skuteczność za niewielką cenę!

Nazywam się Jasnowidz Amala i rozmawiać dziś będę z bardzo znanym i zdobywającym coraz większą popularność Wrózbitą Saurem, znanym również jako Wróż Saur. Jest to specjalista od tarota, magii rytualnej, magicznych kamieni, oczyszczania, ale przede wszystkim: Amuletów Magicznych.

Jasnowidz Amala: Witaj w studiu Saurze.

Wróżbita Saur: Witam wszystkich czytelników i dziękuje za zaproszenie.

Jasnowidz Amala: Nasi fani i czytelnicy ciągle dopytują jak to jest z Amuletami nasączonymi magią finansową. Czy faktycznie nasza aura może być od urodzenia uszkodzona? Czy zwykły amulet jest w stanie na to zaradzić?

Wróżbita Saur: Nie używał bym tutaj słowa „zwykły”, ponieważ czas powstawania jednego amuletu to kilkanaście dni. Skróciłem czas tworzenia do prawie tygodnia tylko dlatego, że materiały mam na miejscu. W zasadzie przez większość czasu mogę sprzedawać je dzięki temu po kosztach, za cenę surowców. Jest tylu potrzebujących na świecie, że nie mam serca żądać od nich dodatkowych pieniędzy. Sam jestem dosyć bogaty i mogę być spokojny o przyszłość swoją i swoich dzieci. Teraz chcę pomóc jak największej liczbie osób. Wracając do początku Twojego pytania – Tak. Znam osoby, które urodziły się mając wielkiego pecha. Ich aura finansowa była zniszczona i nie dawała żadnych nadziei na poprawę sytuacji. Nie obeszło się bez bardzo silnego amuletu i kilku sesji rytualnych, ale z tego co wiem, osoba ta założyła właśnie rodzinę i kupiła dom. Rozwija wielką i przynoszącą duże zyski firmę, a mimo to co roku przysyła mi kartki na święta. Cieszę się, że mogłem jej pomóc.

amulety

Jasnowidz Amala: Amulet Astralny powoli staje się w Polsce popularny. Czemu więc nagle wszyscy Polacy nie staną się bogaczami? Wiele osób zarzuca, że jego skuteczność jest przesadzona. Jak odniesiesz się do takich opinii?

Wróżbita Saur: Popularność amuletu to fakt, ale niestety nie każdy dokładnie stosuje się do moich zaleceń. Wiele osób po otrzymaniu Amuletu nie ładuje go energią słoneczną, tak jak im polecam. Niektórzy podchodzą do procesu sceptycznie od początku, a jak wiemy nastawienie jest bardzo ważne zarówno w magii rytualnej, jak i podczas używania różnego rodzaju amuletów. Bez tego nic nie wyjdzie. Mimo to, mam już ponad 230 zadowolonych klientów. Kilku z nich wygrało siedmiocyfrowe sumy, większość jednak musiała zadowolić się około 200-300 tysiącami złotych. Ciągle pracuję z nimi nad poprawieniem ich aury i uspokojeniem burzy pecha, która ich otacza, ale trudne przypadki wymagają czasu. Nie każdy ma predyspozycje do zostania milionerem w 5 minut, ale takie osoby też się zdarzają. Zawsze powtarzam każdemu: warto spróbować. Kupujesz amulet i masz ponad 95% szans na poważną wygraną w grze losowej, zdrapce czy nawet podczas poważnej inwestycji lub rozwoju swojej firmy. Czy cena materiałów (po specjalnym dofinansowaniu 137 za podstawowy amulet z rytuałem) jest dużą ceną za taką szanse? To już czytelnicy muszą ocenić sami.

Jasnowidz Amala: Money Amulet, Ritual Money, Astral Rituals – Można znaleźć wiele publikacji na ten temat. Jak dokładnie nazywa się twój sposób na pieniądze?

Wróżbita Saur: Astral Money Ritual, czyli Astralny Rytuał Finansowy. Używam także nazwy Amulet Astralny, Amulet Finansowy lub podobne. Nazwa nie ma znaczenia, tak samo jak wygląd produktu. Liczy się tylko moc jaką zawiera. Tak naprawdę, można nawet użyć Kamienia – Tak jak w twoich Otoczakach Finansowych, ale ja wole pracować z metalem. Jestem specjalistą w przekazywaniu mu mocy, oraz zwyczajnie wydaje mi się on bardziej elegancki, ale to kwestia gustu.

Jasnowidz Amala: Cieszę się, że słyszałeś o moim sposobie. Powiedz mi więc: Co powinna zrobić osoba, która jest zadłużona, ma duży kredyt, którego nie może spłacić. Jak działać? Do kogo zadzwonić?

Wróżbita Saur: Zainteresowanie amuletami jest duże, dlatego współpracują ze mną moi przyjaciele, także wróżbici. Czar na bogactwo to coś w czym czuje się najlepiej, ale przez telefon można porozmawiać z jednym z moich przyjaciół, a on skieruje do mnie prośbę o stworzenie amuletu. Pomaga on świetnie na problemy z długami – każdego rodzaju. Od długów na kredycie (chwilówce), przez długi kredytowe, aż do długów związanych z alimentami i długów, które winni jesteśmy rodzinie lub przyjaciołom. Rytuał Szczęścia, który zawsze towarzyszy zakupowi Amuletu wspiera znakomicie powodzenie w różnych grach losowych i inwestycjach. Skuteczny rytuał na pieniądze to coś czego powinien użyć każdy z problemami finansowymi. Szkoda życia na zmartwienia.

Jasnowidz Amala: Dziękuje Ci za wizytę Saurze. Masz coś do przekazania na koniec?

Wróżbita Saur: Z racji, że blog dobramagia.pl jest moim ulubionym portalem ezoterycznym chciałem objąć go swoim dofinansowaniem i zaproponować wersje podstawową amuletu z dofinansowaniem każdemu, kto złoży zamówienie przez adres podany poniżej. Dziękuje!

>> Link do specjalnego dofinansowania Wróżbity Saura <<

W rozmowie uczestniczyli:
-Jasnowidz Amala
-Wróżbita Saur

5 Comments on "Wróżbita Saur: Opinie o Astral Money Ritual nie są przesadzone. Niesamowita skuteczność za niewielką cenę!"

  1. Jak uzyskac kontakt z Amala

  2. Wlasnie zamowilem amulet I jak powinienem postapic po jego otrzymaniu

  3. Ten rytual jest najlepszym z tych z ktorych korzystalem.

    jestem zadowolony i na pewno skorzystam jeszcze ras.

  4. Dobry rytual pomógł mi wyjść z ciężkiej sytuacji.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*