Czy oczyszczanie energii turmalinami ma sens? Pozytywne skutki poprawy

turmalin-astral-clear-oczyszczanie

Czy oczyszczanie energii turmalinami ma sens i czy niesie ze sobą jakieś pozytywne skutki?

Oczyszczanie Energii zyskuje na popularności każdego dnia. Często w parze z nim idzie oczyszczenie swojego domu, atmosfery w rodzinie lub w relacji. Najważniejsze jednak, to zacząć od siebie. Często źle czujemy się w jakimś miejscu nawet gdy posiada pozytywną aurę. To złe moce, które w nas siedzą niejako „gryzą” się z tym miejscem powodując to, że jest nam w nim źle. Jest na to bardzo proste rozwiązanie. Turmalin Astral Clear.

Turmalin jest kamieniem szlachetnym, który najczęściej występuje w Brazylii, Stanach lub na Madagaskarze. Trudno więc się dziwić, że jest tak drogi i cenny w Europie. Jest cenny tym bardziej, że można wykorzystać go jako wysysacza złej Energii. Sposób w jaki powstaje pod ziemią powoduje, że jest on idealnym izolatorem złych emocji, mocy, pecha i strachu. Sprawdza się więc perfekcyjnie w zabiegach, które będę chciała opisać. Niedawne odkrycie dokonało jednak przełomu wśród energoterapeutów i wróżek lub wróżbitów. Sproszkowany Turmalin jest w stanie wyciągnąć złą energię dużo szybciej i skuteczniej. Dlatego właśnie stosuje się go w specjalnych plastrach wypełnionych Turmalinowym proszkiem. Powinniście Państwo o tym słyszeć, jeżeli interesujecie się tematem oczyszczania.

Oczyszczanie energii naszego ciała przebiega spokojnie i powoli. Nie można złej mocy wyrwać z nas natychmiast – to mogło by spowodować trwałe obrażenia aury. Dlatego właśnie najlepiej sprawdza się plaster Turmalinowy. Mam takie w swojej ofercie, objęte obecnie specjalnym dofinansowaniem.

Przed i Po użyciu plastrów Turmalin Astral Clear:

oczyszczanie energii przez turmalin astral clearoczyszczanie energii po zastosowaniu turmalin astral clear

Plastry przylepiamy do skóry na noc i spokojnie kładziemy się spać. Z racji, że stopa znajduje się na końcu naszego ciała (lub głowa), zalecam naklejanie plastrów właśnie tam. Dzięki temu zła moc spływa w nocy w dół naszego ciała i zostaje wyssana przez plaster.

Plaster magazynuje złą energię i fatum, robi się przez to czarny, twardy i ciężki. Po kilku zabiegach gdy jest już biały można zaprzestać kuracji i cieszyć się szczęśliwym pomyślnym życiem. Zalecam jednak wzmocnić swoje oczyszczenie naklejając chociaż jeden plaster raz na kilka miesięcy po zabiegu.

Oprócz samych duszę plastrów Turmalin Astral Clear, które wyssą z nas złą moc, pecha i fatum istnieje także dobry sposób na oczyszczenie atmosfery dookoła siebie. Jest to biała szałwia – która odpowiednio zbierana, suszona i z wcześniej odprawionym nad nią rytuałem jest w stanie oczyścić nasz pokój, dom, miejsce pracy czy konkretne przedmioty – telefon, torebkę, portfel.

Zawsze polecam moim klientom, którym wiedzie się źle z jakichś powodów, a problemy, które ich nękają związane są z konkretnym miejscem lub przedmiotem, żeby oczyścili oni najpierw swoją aurę plastrem, a potem użyli szałwii do oczyszczenia miejsca, które ich gnębi. Jak na razie nikt nie wrócił do mnie z żadnymi uwagami. Wszyscy byli zadowoleni i przyznali, że ich sytuacja powoli się poprawia.

Plastry Turmalin Astral Clear zawierają dodatkowe wspomagacze, które nie tylko pomagają wydobyć z nas złe moce, ale także wzmacniają nasz organizm. Jeżeli mamy problemy z bólem stawów, głowy, problemy z chodzeniem czy słuchem – plaster to jedno z najlepszych rozwiązań. Co więc zawierają plastry, oprócz Turmalinowego proszku?

Ocet drzewny – jeden z produktów suchej destylacji drewna drzew liściastych. Często używany w przemyśle
do produkcji leków i syropów.

Ocet bambusowy – w stanie rozcieńczonym stosowny jest do poprawy stanu włosów i skóry. Wspomaga proces wydalania niepotrzebnych substancji i toksyn z organizmu.

Chityna – Włókna chitynowe mają także zdolność wiązania i usuwania kwasów żółciowych i cholesterolu z przewodu pokarmowego. Obniżają tym samym jego poziom w krwiobiegu. Poza tym, włókna chitynowe obniżają ciśnienie krwi i poziom cukru. Korzystnie wpływają na pracę serca i układu krwionośnego.

Jeżeli są Państwo zainteresowani moim dofinansowaniem dla osób urodzonych przed rokiem 1983, zapraszam do kontaktu przez adres poniżej. Wystarczy pozostawić swój kontakt, a moi specjaliści skontaktują się z Państwem za darmo i ustalą jakie rozwiązanie będzie idealne.

>> Link do specjalnego dofinansowania <<

6 Comments on "Czy oczyszczanie energii turmalinami ma sens? Pozytywne skutki poprawy"

  1. Jaka jest cena tych plastrów?

  2. Jaka jest cena tych plastrow turmalinowych?

  3. Jestem zainteresowana proszę o kontakt

  4. Witam. Jestem zainteresowana dofinansowaniem do plastrów. Urodziłam się w 1980r. Proszę o informację.
    Pozdrawiam
    Marta Szopa

  5. przylepilem ten plaster na noc i naprawde stal sie czarny. to pierwszy dzien z korzystania z tych plastrow ale wieże ze wyjdzie ze mnie cala ta zla energia

  6. Dziekuje to działa na prawde bede korzystala

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*