Bransoletka młodości – Manela Kleopatry

bransoletka młodości - Manela Kleopatry

Manela Kleopatry – w czym tkwi sekret?
Co wiadomo o Kleopatrze? Wokół tej postaci narosło wiele mitów. Podobno swą magnetyczną urodę i nieprzemijające piękno zawdzięczała kąpielom w kozim mleku oraz jadowi węży. I choć w każdej plotce jest ziarno prawdy, sekret Kleopatry i jednocześnie powód, dla którego tracili dla niej głowę najwięksi władcy na świecie, tkwił w jej bransoletce, nazwanej później Manelą Kleopatry. Ten artefakt pozwalał jej władać nie tylko wrażeniem, jakie wywoływała na innych. Podobno Kleopatra nie rozstawała się ze swoją bransoletką z wielu powodów. Dawała jej ona magnetyczną charyzmę, moc porywania ludu oraz władania sercami mężczyzn i poddanych. Nie bez znaczenia jest również fakt, że równolegle do panowania Kleopatry, dla jej rodzimego Egiptu był to czas dobrobytu i prosperity. Wszystko to było zasługą Maneli Kleopatry.

Twój partner ogląda się za innymi kobietami?

Zapewne myślisz sobie: ale ja nie jestem Kleopatrą, daleko mi do niej. Niestety, z każdej strony słyszysz, że nie oszukasz czasu. Starzejesz się i nie możesz oczekiwać, żeby wywierać na mężczyzn wpływ taki sam, jak wtedy, gdy miałaś 20 lat. Jednak amulet o odpowiedniej mocy udzieli Ci magnetyzmu, który sprawi, że partner będzie miał wrażenie, że widzi Cię po raz pierwszy w życiu. Przygotuj się na to, że znowu wzbudzisz w nim pożądanie, nad którym ciężko będzie mu zapanować. Jak poczuć się królową życia? Wystarczy, że staniesz się posiadaczką Maneli Kleopatry!

Manela Kleopatry – atrybut z którym się nie rozstaniesz

Na pierwszym z brzegu obrazie Kleopatry widać wyraźną miłość do błyskotek. Na każdym portrecie można dostrzec, że Kleopatra nie rozstawała się ze swoim szczęśliwym atrybutem – Manelą Kleopatry. Manela to nie tylko piękna błyskotka. Jest to przedmiot o potężnej mocy amuletu.

Dzięki Maneli Kleopatry:
• Zyskasz widocznie piękniejszą cerę
• Zwiększysz wpływ, jaki wywierasz na mężczyzn
• Nie będzie można przejść obok Ciebie obojętnie
• Stworzysz wokół siebie magnetyczną aurę
• Zyskasz witalność i energię do działania!

W jaki sposób działa Manela Kleopatry?
Moc przyciągania Maneli Kleopatry ma podobne działanie jak feromony. Są to substancje chemiczne, niewidoczne gołym okiem – mają jednak ogromny wpływ na innych oraz to, jakie wrażenie w nich wywołujesz. Feromony w naturze występują w niewielkim stężeniu, dlatego Manela Kleopatry to fenomen. Jest to również amulet, który tworzy się według tajemnej receptury, przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Możesz być pewna, że każdy najmniejszy element Maneli Kleopatry ma potężną moc.

Skomentuj jako pierwszy! w "Bransoletka młodości – Manela Kleopatry"

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*