Wahadełko Ezoteryczne – otwórz się na szczęście

Wahadełko Ezoteryczne

Szczęście to kwestia wyboru?

Wielu ludzi wierzy, że szczęście nie jest im pisane. Złą passę i pecha przypisują jakiejś fatalnej sile, która uwzięła się na nich i nigdy nie dopuści do tego, by życie szło po ich myśli. Jest to błędne koło, bo zamykając się w braku wiary na szczęście, ono nigdy nas nie znajdzie. To tak jak próba przejazdu przez ślepą ulicę. Przeprawa z góry skazana na niepowodzenie. Dobra
wiadomość jest następująca: jeśli tylko powierzymy swój los fortunie, przedmioty przyciągające energię, takie jak Wahadełko Przyciągania Bogactwa zadziałają na naszą korzyść. Musisz w to uwierzyć, aby tego doświadczyć. A uwierz mi, warto.

Czy wahadełko jest wiarygodne? W jaki sposób posługiwać się takim przedmiotem?

Tak, wahadełko ezoteryczne jest wiarygodnym źródłem informacji, gdy osoba korzystająca z jego działań zostanie odpowiednio poinstruowana przez wprawionego Wróżbitę, będzie mogła wykorzystać w pełni jego potencjał. Wiele osób może potwierdzić wiarygodność działania wahadełka. Pani Dagmara wygrała ogromną sumę pieniędzy i teraz żyje w luksusie.

Jak odblokować energię?

Wedle wierzeń dalekiego wschodu czakra finansowa jest całkowicie zależna od ogólnej równowagi organizmu. Dlatego często zdarza się, że osoby, które przeżywają osobistą tragedię lub mają gorszy okres w życiu, skarżą się na gorszą kondycję finansową. Zablokowana energia niczym samospełniająca się przepowiednia skutecznie uniemożliwia działanie fortuny. Są jednak silne amulety, takie jak Wahadełko Przyciągania Bogactwa, które działają natychmiast, pomagając odblokować kanały energii, zaburzone przez negatywne myśli i pesymizm. Masz jeszcze wątpliwości, że warto dbać o swobodny przepływ energii?

Wahadełko działa w sposób prosty – otóż wystarczy w myślach zadać mu pytanie np. jakimi liczbami powinno się grać w Lotto, a wahadełko samo wytypuje nam liczby, którymi powinniśmy grać na loterii. Jest oczywiście wiele innych pytań, które możemy skierować do wahadełka, chociaż głownie są nasączone energią finansową to można również zadawać pytania na tematy: miłosne, zdrowotne, odchudzające, regenerujące umysł i ciało.

Przyciągnij fortunę z Wahadełkiem Przyciągania Bogactwa

Wahadełko Przyciągania Bogactwa sprawdza się szczególnie w przypadku osób cierpiących z powodu złej organizacji czasu oraz problemów z utrzymaniem przy sobie pieniędzy. Znane są przypadki nagłych przypływów gotówki u osób, które zakupiły Wahadełko Przyciągania Bogactwa i niedługo potem postanowiły spróbować swojego szczęścia w grach losowych. Co ważne nie są to jednorazowe i przypadkowe sytuacje. Wahadełko Przyciągania Bogactwa odmieni Twoje życie o 180 stopni.

Nigdy więcej nie martw się o finanse

Zgodzisz się zapewne, że gry losowe to głównie kwestia szczęścia. Jak jednak można pomóc szczęściu? Ważną kwestią jest afirmacja. Afirmacja jest wiarą w realizację celu, wyobrażaną jako stan dokonany. Marzysz o milionowej wygranej? Wyobraź sobie willę z basenem, poczuj odbicie promieni słonecznych na tafli wody w basenie. Wyobraź sobie chłód marmuru, po którym stąpasz… Jednak sama afirmacja może nie zadziałać, warto dopomóc jej skupieniem uwagi wszechświata na Twoich pragnieniach. Wahadełko Przyciągania Bogactwa zapewni Ci uwagę fortuny, która spełnia najskrytsze marzenia.

5 zasad ludzi sukcesu:
• Afirmuj swoje cele
• Miej sprecyzowane marzenia
• Inspiruj się tymi, którzy odnieśli sukces
• Pozbądź się negatywnych emocji
• Zamów Wahadełko Przyciągania Bogactwa, aby Twoje pragnienia zostały usłyszane przez wszechświat!

Nieważne czy jesteś bogaty lub biedny. Nie ma znaczenia ile masz lat, w jakim zawodzie pracujesz. Jeśli tylko uwierzysz, że zasługujesz na szczęście, fortuna zacznie Ci sprzyjać. Zyskaj sobie jej przychylność z pomocą Wahadełka Przyciągania Bogactwa!

Czy bogactwo można przyciągnąć?

Największym problemem w umiejętnym gospodarowaniu pieniędzmi jest nasza mentalność. Jednak zdarza się, że potrzeby nawarstwiają się niczym rząd domina, a my mamy poczucie, że pieniądze przeciekają nam przez palce. Aby utrzymać stan dobrobytu, warto zacząć od swojej mentalności. Takiej zmianie pomagają wszelkie rytuały, medytacje czy magiczne przedmioty – amulety i talizmany.

Wierzymy w nie od początku ludzkości. Dlatego wzdrygamy się na widok czarnego kota, przecinającego nam drogę i powtarzamy pewne frazy niczym mantrę, by dodać sobie odwagi. Amulety oddziałują na naszą podświadomość, a ona z kolei wysyła sygnały do wszechświata, który (jeśli komunikat będzie odpowiednio sformułowany) pochyli się nad naszymi żądaniami.

W życiu dużo przeszłam. Nie mogłam się oprzeć wrażeniu, że ciąży na mnie jakieś takie fatum… Co i rusz przeszkody, co chwilę jakieś nieprzewidziane wydatki. W końcu powiedziałam: dosyć! Będę Panią swojego losu. Zamówiłam Przewodnik Ezoteryczny i Wahadełko Przyciągania Bogactwa, a po kilku tygodniach wygrałam samochód w loterii supermarketu niedaleko mnie. To nieprawdopodobne, ale skoro działa, będę Wahadełka używała jak najczęściej!
Marlena 49 lat, Wałbrzych

Jak używać Wahadełka Przyciągania Bogactwa?

Wahadełko Przyciągania Bogactwa ma intuicyjną zdolność odgadywania zwycięskich numerów w grach losowych. Wystarczy, że przed obstawieniem danych liczb przytrzymasz wahadełko nad losem. Jeśli na którąś z pozycji wahadełko w jakikolwiek sposób zareaguje (może zacząć się kręcić, wirować lub odczuwalnie zwiększyć swój ciężar), oznacza to, że należy uwzględnić to miejsce – w przypadku blankietu gry losowej należy skreślić liczbę, gdy jest to zdrapka, trzeba zdrapać to miejsce.

Sposoby czyszczenia i Pielęgnacja wahadełka ezoterycznego

Aby odpowiednio zakonserwować wahadełko, należy przetrzeć je czystą ścierką lub gąbką do zmywania naczyń raz dziennie, aby zmaksymalizować jego naładowanie mocą.

Czy korzystając z wahadełka możemy znaleźć się w niebezpieczeństwie?
Nie ma takiej możliwości, aby korzystanie z naenergetyzowanego wahadła mogło spowodować jakieś niebezpieczeństwo. Wahadło jest w pełni bezpieczne i służy tylko do pomocy z obecnymi w naszym życiu lub naszych bliskich problemami.

Działanie wahadła może zostać zakłócone przez:
nieprawidłowe konstruowanie pytań,
negatywne nastawienie do ezoterycznych wierzeń,
ciągła niecierpliwość związana z oczekiwaniem na rezultaty z działań wahadełka.

Jeśli nie chcesz, żeby twoje wahadełko źle poinstruowało Cię przez proces typowania liczb, czy też innej czynności związanej z ezoteryką, postaraj się stosować do wytycznych Wróżbity tudzież Jasnowidza z którym ściśle współpracujesz. Odblokuj czakry, odśwież swój umysł. Przygotuj się najlepiej jak potrafisz. To może być jedna z twoich największych okazji w życiu. Pamiętaj, że korzystać z wahadełka nie można bez końca – wszystko ma swój żywot.

Mamy przygotowaną ofertę ze strony przepowiadamy.pl (opinie znajdziecie w komentarzach), specjalnie dla naszych czytelników, więc jeśli zastanawiasz się gdzie kupić takie wahadełko to nie masz się czym martwić. https://www.przepowiadamy.pl/wahadelko-przyciagania-bogactwa Jeśli masz jakieś pytania dotyczące wahadełka to skontaktuj się z Wróżbitami na stronie przepowiadamy.

Skomentuj jako pierwszy! w "Wahadełko Ezoteryczne – otwórz się na szczęście"

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*