Święta Rita – patronka spraw beznadziejnych

Medalik Święta Rita metal 22mm

Moje życie było pasmem niekończących się problemów…

Znasz to uczucie kiedy cały świat wali Ci się na głowę? Kiedy myślisz sobie, że gorzej już być nie może? A potem przekonujesz się, że może! Całe życie miałam pod górkę. Wszystko jednak się zmieniło, kiedy siostra podarowała mi niezwykły medalion. Nie sądziłam, że ten przedmiot tak bardzo odmieni moje życie!

Sytuacja bez wyjścia?

Już od najmłodszych lat borykałam się z problemami. Wychowałam się w biednej rodzinie, ledwo nam starczało na jedzenie. Chodziłam w ubraniach po starszym bracie, przez co byłam wyśmiewana i odtrącana przez rówieśników. Przez lata przyzwyczaiłam się do samotności i wykluczenia. Kiedy poznałam Tomka byłam szczęśliwa, że ktoś się mną zainteresował. Szybko wzięliśmy ślub i urodziłam dwójkę dzieci. Niestety, ale sielanka nie trwała długo.

Bardzo szybko okazało się, że mój mąż nie jest tak idealny, jak mi się z początku wydawało. Często zaglądał do kieliszka, nie interesował się nami. Krzyki, wyzwiska, groźby były na porządku dziennym. Każdy na pewno by pomyślał: Dlaczego go nie zostawisz? Czemu nie odejdziesz z dziećmi? Chciałam, ale nie miałam dokąd odejść, nie miałam nic. Mieszkaliśmy w jego mieszkaniu, a wszystkie pieniądze trafiały prosto do Tomka. Nie widząc wyjścia z tej sytuacji po prostu pogodziłam się z nią i tłumaczyłam sobie, że taki mój los. Ta sytuacja jednak bardzo mocno odbiła się na moim zdrowiu.

Święta Rita jest patronką:

• Spraw beznadziejnych
• Chorych i rannych
• Problemów małżeńskich
• Osób poniżanych
• Matek

Nowa nadzieja
Kiedy trafiłam do szpitala byłam wycieńczona i odwodniona. Wtedy odwiedziła mnie siostra, która na co dzień mieszka za granicą. Ania jest osobą bardzo wierzącą i uduchowioną. Zaczęła mi opowiadać o Bogu i modlitwie, była święcie przekonana, że to na pewno mi pomoże. Nie mogłam jednak zrozumieć, w jaki sposób Bóg, w którego nawet nie wierzę uratuje mnie przed despotycznym mężem, ciągłym brakiem pieniędzy i problemami zdrowotnymi!

Ona jednak nie dawała za wygraną. Pamiętam to jakby to było wczoraj, jak wręczyła mi wtedy Medalik Świętej Rity, który przywiozła z Rzymu i powiedziała:
To Święta Rita, patronka spraw beznadziejnych. Daj jej szansę, pomoże Ci uporać się z problemami. Noś go zawsze przy Tobie.

Medalik Świętej Rity pomoże Ci w każdej sprawie, którą uważasz za beznadziejną:
• Długi i zobowiązania finansowe
• Trudności ze znalezieniem pracy
• Choroby i przewlekłe dolegliwości
• Rozpadający się związek lub małżeństwo
• Problemy z zajściem w ciążę

Dzięki świętej Ricie zrozumiałam, że nie ma spraw bez wyjścia. Jest moją patronką, do której zwracam się z każdym problemem!

Nie chciałam jej sprawiać przykrości, więc wzięłam od niej tej medalion i wsadziłam go do portfela, o czym bardzo szybko zapomniałam. Nigdy bym nie pomyślała, że ten na pozór zwykły medalion wywróci moje dotychczasowe życie do góry nogami!

Druga szansa w życiu Niespodziewanie stan mojego zdrowia szybko się poprawił i mogłam wrócić do domu. Wtedy też zrozumiałam, że nie mogę dłużej zostać z Tomkiem, że stanowi zagrożenie dla mnie i dla moich dzieci. Bałam się, ale czułam jakby wstąpiła we mnie jakaś niezwykła siła, która pchała mnie do działania. Nie wiedziałam co będzie dalej, ale byłam pewna, że dam radę i wszystko się
ułoży. I tak właśnie było!

Bardzo szybko udało mi się znaleźć pracę oraz mieszkanie dla mnie i moich dzieci. W końcu poczułam, że możemy być szczęśliwe. Wtedy właśnie przypomniałam sobie o medalionie w moim portfelu. Czy to możliwe, aby on za tym wszystkim stał? Z pokorą założyłam go na szyję i już nigdy więcej się z nim nie rozstawałam. Jaki był tego efekt?

Kilka tygodni później poznałam mężczyznę… troskliwego, zaradnego, dobrze sytuowanego. Zaufałam mu, a on pokochał mnie i moje dzieci jak swoje własne! Jesteśmy razem po dziś dzień. Cud? Teraz już wiem, że to wszystko zawdzięczam świętej Ricie.
Znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia? Potrzebujesz wsparcia patronki spraw beznadziejnych? Zamów
medalik świętej Rity i pozwól jej otoczyć się opieką!

Patronka spraw beznadziejnych

Rita z Cascii jest uznawana za jedną z „najskuteczniejszych” świętych! Tysiące ludzi na całym świecie doświadczyło jej wstawiennictwa w najtrudniejszych sprawach. Miejsce jej pochówku od lat przyciąga tłumy pielgrzymów. Przy jej grobie
dzieje się wiele cudów, których nikt nie potrafi racjonalnie wyjaśnić.

Święta Rita z Cascii modląca się

3 Comments on "Święta Rita – patronka spraw beznadziejnych"

  1. Chciałabym zamowic medalik św. RITY. PROSZE O INFORMACJĘ

  2. Gdzie można kupić kości przeznaczenia wraz z rytuałem i medalik Świętej Rity.

  3. Proszę o kontakt

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*