Podróże Astralne – równoległa rzeczywistość

Podróże Astralne

Co to jest świat astralny?

Świat astralny to równoległa rzeczywistość złożona z wielu poziomów energetycznych. Zbudowany jest on głównie z energii krążącej na tym świecie i stanowi pewnego rodzaju „przejście” pomiędzy światem rzeczywistym, a zaświatami. W zależności od stopnia porozumienia naszej duszy z ciałem jesteśmy w stanie badać kolejne jego poziomy napotykając coraz więcej istot nie z tego świata. W astralu wszystko jest możliwe.

Astral jest rzeczywistością która rozgrywa się równocześnie w wielu miejscach czasoprzestrzeni. Dusza która się do niego dostanie może zwiedzać wszystkie dostępne miejsca na świecie, zarówno te w pobliżu swojego miejsca zamieszkania jak i inne planety. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń! Oprócz tego ma ona zdolność podróżowania w czasie. Może biernie przyglądać się wydarzeniom jakie miały miejsce w przeszłości. Bardzo często mieszkańcami astralu stają się dusze zmarłych, które nie mogą zaznać spokoju. Wciąż próbują powrócić na ziemie i dokończyć to czego nie udało im się osiągnąć za życia.

Niespokojne dusze najczęściej odwiedzają osoby ze swojej rodziny, znajomych którzy byli im bliscy za życia. Cel ich wizyt bardzo rzadko jest sprecyzowany. Ukazują się w snach czy też pozwalają odczuć swoja obecność. Przychodzą by załatwić stare porachunki, ostrzec bliskich lub w najgorszym wypadku dokonać zemsty. Takie Podróże Astralne mogą również działać w drugą stronę. Człowiek, który osiągnie dostatecznie dobry kontakt ze swoja podświadomością wchodząc w trans lub w trakcie snu, sam jest w stanie wyrwać się ze swojego świata i zwiedzić zakątki astralnej rzeczywistości. Osoby powszechnie określane mianem medium posiadły umiejętność otwierania wrót astralnych. Potrafią one zarówno same wyruszyć w nieznane jak i zaprosić różne byty do naszego świata. Pośredniczą one w kontaktach ze zmarłymi.

Czy Podróże Astralne są stabilne?

Otwierając przejście astralne trzeba kierować się duża ostrożnością i rozwaga. Ryzyko z tym związane jest ogromne. Nie wszystkie istoty żyjące w astralu są przychylnie nastawione. Równie dobrze można napotkać czyste wcielenie zła czyli demona. Te istoty często czają się na najniższych poziomach astralu czekając aż nadarzy się im okazja wydostać na powierzchnię. Szukają opuszczonych przez dusze ciał, które stają się od tego momentu ich mieszkaniem. Przez kościół takie zjawisko nazywane jest opętaniem. Lepiej więc nie próbować podróży w Astralu na własną rękę.

Poznanie równoległej rzeczywistości otwiera przed nami bardzo wiele możliwości. Można w jednej chwili być w kilku miejscach równocześnie oraz poznawać świat z zupełnie nowej pespektywy. Trzeba się jednak liczyć z ogromnym ryzykiem jakie się z tym wiąże. W astralu nie ma żadnych reguł!

>>Sprawdź nasz najpopularniejszy artykuł<<
 

1 Comment on "Podróże Astralne – równoległa rzeczywistość"

  1. wczoraj odwiedzil mnie duch zmarlego dziadka, nie wiem jeszcze co chciał mi przekazac ale na pewno się dowiem gdy przyjdzie do mnie jeszcze raz

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*