Numerologiczna droga życia

Przełomowa numerologiczna wskazówka

W liczbach ukryte jest wiele wskazówek. Człowiek już w momencie kiedy przychodzi na świat jest w pewien sposób zaprogramowany. Numerologia dostarcza wiele cennych informacji o drodze jaką przyjdzie nam kroczyć. Wiele wydarzeń i doświadczeń z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć jest z góry przesądzone. Jednak wciąż ostatnie słowo należy do człowieka. To on decyduje o tym jak potoczy się jego życie, sztuką jest jednak wykorzystać szanse i perspektywy jakie dostaliśmy już w momencie przyjścia na świat.

Wyznaczenie głównej liczby, która prowadzi nas przez życie jest bardzo proste. Wystarczy dodać do siebie wszystkie cyferki jakie występują w naszej dacie urodzenia. Po ich zsumowaniu do liczby jednocyfrowej otrzymujemy nasza drogę życia. Każda z nich niesie za sobą określone cechy. W dużej mierze to właśnie one determinują one charakter człowieka.

Określenie numerologicznych znaczeń

Numerologiczne jedynki to osoby posiadające silne zdolności przywódcze. Często w poprzednich wcieleniach takie osoby często stawały na czele grupy. Zawsze ambitne i idące do przodu.  Są to osoby inteligentne i ceniące sobie swoją niezależność. Często reprezentują one „typ samotnika” choć zawsze szukają akceptacji i swojego miejsca w otoczeniu.

Dwójka numerologiczna to natomiast osoba bardzo wrażliwa. W przeciwieństwie do jedynki umie dobrze współpracować z grupą. Mimo swoich dużych predyspozycji nie lubi wychylać się z otoczenia, jej wrodzona nieśmiałość nie pozwala jej rozwinąć skrzydeł. Razem z numerologiczną szóstką sprawuje opiekę nad domowym ogniskiem.

Trójka to w numerologii liczba opisująca osoby cechujące się potrzebą ekspresji i spontaniczności. Najpierw działaj, a dopiero później myślą jakie to może nieść za sobą skutki. Obdarzone wyjątkowym wdziękiem łatwo zyskują sobie przychylność otoczenia.

Czwórki i ósemki to liczby o bardzo podobnych charakterach. Są energiczne i waleczne. Swoją samorealizację odnajdują wykorzystując swoją przedsiębiorczość. Dzięki swojemu opanowaniu i racjonalnemu myśleniu doskonale sprawdzają się jako biznesmeni.

Piątka jest natomiast typem podróżnika. Uwielbia zwiedzać świat. Pasjonuje ją poznawanie nowych miejsc i obyczajów.  Równie kreatywna co numerologiczna 7, której podróże odbywają się najczęściej w jej duszy. Osoba bardzo refleksyjna uwielbia poszukiwanie nowych tematów do rozmyślań.

Dziewiątka to liczba podsumowująca cały cykl. Osoba mądra i wykształcona, chętnie dzieląca się wiedzą i doświadczeniem. Do niej zawsze warto się udać po poradę.

Numerologiczna zagadka liczbowa

Jeszcze Pitagoras zauważył, że liczby tworzą swój język. Dokładnie zagłębiając się w numerologię można wyznaczyć mapę naszego życia. Taka analiza umożliwia głębsze poznanie własnej psychiki i osobowości, a także obrania odpowiedniego kierunku w życiu. Kierunku w którym będziemy mieli szanse na sukces i samorealizacje!

>>Sprawdź nasz najpopularniejszy artykuł<<

1 Comment on "Numerologiczna droga życia"

  1. jestem z 02.06.1978 i jestem gospodynią więc wszystko się zgadza, szczerze ciekawe czy moim znajomym też

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*