Anielscy patroni – Archaniołowie

Anielscy patroni

W swojej pracy bardzo często uciekam się do korzystania z białej magii. Jest to najczystsza i najbardziej rozpowszechniona forma dobrej boskiej energii. Jej celem jest zjednanie człowieka z niebem, Bogiem i jego Niebianami. Łącząc się z nimi wykorzystujemy magię pochodzącą z natury. Tą czystą, która jeszcze nie zdarzyła zostać zabrudzona przez siły zła i demony. Przestrzegając jej praw można wybrnąć nawet z najgorszej życiowej sytuacji. Trzeba tylko wiedzieć jak ją odpowiednio stosować.

Tak naprawdę każdy z nas ma swojego anielskiego patrona, istotę którą sprawuje nad nami opiekę w każdej chwili naszego życia. One także nas nauczają i wskazują nam właściwą drogę naszego życia. Często jednak nie zdajemy sobie nawet sprawy o ich obecności, a porozumienie z nimi udało się osiągnąć tylko nielicznym. Osoba której natomiast uda się to osiągnąć otrzymuje miano uzdrowiciela. Wiele takich postaci przewija się w historii ludzkości. Łącząc się z istotami wyższymi potrafili uleczyć zarówno duszę jak i ciało, odgonić wszelakie problemy.

Istoty anielskie zawsze są przychylne jeśli ktoś poprosi je o pomoc. Tym bardziej jeśli robi to osoba o dobrym sercu. Każdy nie raz znalazł się na trudnym zakręcie w swoim życiu. Przeszedł przez próbę z która nie był w stanie sobie poradzić. Właśnie w takich sytuacjach warto jest się zwrócić do aniołów! Krótki rytuał proszący o ich wsparcie może wykonać dosłownie każdy!

Jeśli problem jest zbyt poważny konieczne  jest zwrócenie się z prośba do istoty stojącej wyżej w niebiańskiej hierarchii. Mowa tutaj o archaniołach. Każdy z nich jest odpowiedzialny za inna sferę życia. Znanych jest trzech wielkich archaniołów o których wiedzę można zaczerpnąć nawet z biblii. Archanioł Gabriel jest opiekunem rodziny. To on chroni ją przed złem i niebezpieczeństwami.  Jeśli potrzebujesz wsparcia w życiu osobistym, boisz się nadchodzących zmian lub właśnie pragniesz je przyciągnąć Twoim opiekunem powinien się stać archanioł Michael.  On dodaje odwagi i wspiera w realizowaniu życiowego celu.

Ostatnim archaniołem należącym do wielkiej trójki jest Rafael. To anioł uzdrowiciel. Potrafi uzdrawiać zarówno duszę jak i ciało. Przywołaj go jeśli na Ciebie lub Twoich bliskich spadła choroba. On nie odmówi Ci pomocy.

Biała magia niesie za sobą bardzo ważne przesłanie. Jeśli tylko umiejętnie się ja stosuje, może nawet czynić cuda! Człowiek nigdy nie zostaje całkiem sam. Zawsze ktoś nad nim czuwa. On jedynie może przyjąć tą pomoc lub całkowicie ją odtrącić. Warto jednak się zastanowić, czy nie powierzyć swojego losu w opiekę Boga i jego wysłanników kiedy zawodzą wszelkie inne perspektywy.

>>Sprawdź również nasz najpopularniejszy artykuł<<

Skomentuj jako pierwszy! w "Anielscy patroni – Archaniołowie"

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*